Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 19:00 , Panevėžys
2024-04-28 | 11 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas

Antrą kartą iš eilės „TOPsport A lygoje“ Alytaus DFK „Dainava“ ir „Panevėžys“ sužaidė nerezultatyviai. 11-ojo turo dvikova Alytuje baigėsi be įvarčių – 0:0

Panevėžiečiai jau 3-iąją minutę turėjo nuostabią progą išsiveržti į priekį. Kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko Jeffrey Sarpongui ir saugas jį pasiuntė virš vartų. Kiek vėliau Igno Venckaus smūgį atrėmė Volodymyras Krynskis.

Kėlinio viduryje darbo turėjo Vytautas Černiauskas – vartų sargas apsigynė nuo buvusio „Panevėžio“ žaidėjo Roko Stanulevičiaus baudos smūgio. Kitoje aikštės pusėje puikiai komandą nuo Federico Palacioso atakos išgelbėjo V. Krynskis.

Po pertraukos sykį grėsmingiau atakavo Artiomas Baftalovskis, kamuolys skriejo pro šalį. „Panevėžiui“ geresni šansai įsirašyti pergalę atsirado nuo 76-osios minutės, kai tiesioginę raudoną kortelę užsidirbo Aaronas Olugbogi. Tiesa, spaudimas pavojingais epizodais nevirto.

Titulą ginantys čempionai su 8 taškais žengia devinti, „Dainava“ savo kraityje turi 13 taškų.