Tiesiogiai 21 turas / Bir 29 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
2024-05-11 | 13 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 600

13-ajame „TOPsport A lygos“ ture Gargždų „Banga“ į savo kraitį įsirašė dar vieną pergalę – jau antrą sykį šiame sezone nugalėtas „Panevėžys“, rungtynės baigėsi rezultatu 2:0 (0:0).

Dvikovos pradžioje Cesinha smūgiavo virš vartų, 18-ąją minutę Valdas Paulauskas suklaidino Kasparą Dubrą bei atliko šūvį į vartus, jį sustabdė Vytautas Černiauskas.

Kėlinio pabaigoje gargždiškiai turėjo nuostabų šansą – Carlosas Eduardo sukūrė galimybę Viliui Piliukaičiui, tiesa, pastarasis smūgiavo greta vartų konstrukcijos. Greitu metu po Ernesto Veliulio perdavimo galva smūgiavęs Jovanas Čadženovičius atsakė netaikliu bandymu.

Namų šeimininkai į priekį įsiveržė 53-iąją minutę – kamuolį perėmę gargždiškiai bėgo į greitą ataką, kurioje po V. Paulausko perdavimo pasižymėjo Pijus Srėbalius.

64-ąją minutę rezultatas padvigubėjo, kai standartinės situacijos metu kamuolį į savus vartus pasiuntė Nika Kačarava. Vos už kelių minučių pats N. Kačarava rezultatą galėjo sušvelninti, tam sutrukdė gerai sužaidęs Mantas Bertašius.

Jau per pridėtą teisėjo laiką už žaidimą ranką buvo paskirtas baudinys į „Bangos“ vartus, prie 11 metrų atžymos stojęs E. Veliulis nepasižymėjo, vartus apgynė M. Bertašius.

Po pergalės 13-ajame „TOPsport A lygos“ ture Davido Afonso auklėtiniai su 18 taškų įšoko į pirmąjį ketvertą, tuo tarpu savęs neatrandantis „Panevėžys“ kraityje turi 11 taškų bei rikiuojasi 9-oje turnyro lentelės pozicijoje.