Tiesiogiai 21 turas / Bir 29 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
2024-05-11 | 13 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 455

„TOPsport A lygoje“ dar vieną reikšmingą pergalę iškovojo puikiai rungtyniaujantis Telšių „Džiugas“. 13-asis turas buvo įprasmintas pirmuoju laimėjimu Marijampolėje – 1:0 (0:0) nugalėta vietos „Sūduva“.

Pirmame kėlinyje iki pertraukos svečiai atsakė nepavojingais tolimais smūgiais, o marijampoliečių gretose puikaus šanso neišnaudojo Augustas Dubickas – jo ataką nuslopino Ivanas Baturinas.

„Džiugo“ strategui Andriui Lipskiui teko atlikti priverstinį keitimą, kadangi susitikimo tęsti negalėjo vienas lyderių Christianas Bella. Tiesa, į rikiuotę sugrįžo mėnesį „TOPsport A lygoje“ nežaidęs Emilis Gasiūnas.

Vienintelį savo įvartį džugiečiai pelnė po pertraukos. 54-ąją minutę Dejanas Trajkovskis atliko perdavimą iš kairiojo krašto ir į ataką nubėgęs Miroslavas Puškarovas taikliai mušė galva. Legionierius iš Bulgarijos pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Per likusį laiką Leifo Estevezo kampinio metu pakeltas kamuolys atsimušė į skersinį, o su po keitimo aikštėje pasirodžiusio Lino Zingerto bandymu susitvarkė I. Baturinas.

Džiugiečiai turi 24 taškus ir lieka antri, „Sūduva“ su 13 taškų rikiuojasi 8-oje pozicijoje.