19 turas / Lie 05 18:00, Kaunas
20 turas / Rgp 04 13:00, Jonava

Naujienų archyvas

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą 2018-06-20 19:50

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono čempionai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą.

„Žalgiris“ pergalingas rungtynes baigė devyniese 2018-06-20 16:13

Vilniaus „Žalgiris“ netruko reabilituotis po pralaimėjimo Kauno „Stumbrui“.

„Jonava“ pasipildė dviem saugais 2018-06-20 14:37

„Jonavos“ komanda sulaukė pastiprinimo – į klubą atvyko du saugo pozicijoje žaidžiantys futbolininkai.

„Stumbro“ horizonte – pirmasis lygos trejetas 2018-06-19 17:21

Jauna ir ambicinga Kauno „Stumbro“ komanda žaidžia savo geriausią atkarpą Lietuvos čempionate.

V. Čeburinas apie kovą su APOEL: „Su kiekviena komanda galima žaisti“ 2018-06-19 16:45

Čempionų lygos burtai Marijampolės „Sūduvai“ lėmė susitikti su aukščiausią UEFA reitingą tarp galimų varžovų turėjusia komanda.

Nukeltos vienerios 17-ojo turo rungtynės 2018-06-19 14:28

Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad nukeliamos A lygos rungtynės tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“.

„Trakams“ vadovaus specialistas iš Ispanijos 2018-06-18 21:18

Vienuolika metų Lenkijoje dirbęs ispanas José Antonio Vicuna „Kibu“ nuo šios savaitės paskirtas „Trakų“ vyriausiuoju treneriu.

„Sūduva“ kviečia stebėti Čempionų lygos burtus kartu 2018-06-18 13:12

Birželio 19 d. (antradienį) Šveicarijoje bus ištraukti 2018–2019 metų Čempionų lygos atrankos I ir II etapo burtai.

Bausmė žalgiriečiams ir grėsmė Klaipėdai (16 turo apžvalga) 2018-06-17 23:54

Po trijų savaičių pertraukos sulig pasaulio futbolo čempionato pradžia pratęstos ir A lygos pirmenybės. Savaitgalį klubai žaidė 16 turo rungtynes.