Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-09-01 | 29 turas „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 600

29-asis „TOPsport A lygos“ turas baigėsi „Aukštaitijos“ stadione. Vietos „Panevėžys“ po atkaklios kovos su Marijampolės „Sūduva“ išsiskyrė taikiai rezultatu 0:0.

Pirmoji pavojingesnė ataka prie marijampoliečių vartų įvyko jau 9-ąją minutę. Baudos aikštelėje iš Jeffrey Sarpongo perdavimo sulaukęs 20-metis Domantas Vaičekauskas smūgiavo į Giedriaus Zenkevičiaus ginamus vartus, tačiau vartininkas kamuolį sugavo. Po dar kelių minučių laimę pabandė gynėjas Linas Klimavičius, bet kamuolys skriejo greta vartų.

Kėlinio viduryje dar kartelį pasižymėti bandė panevėžiečiai, bet ir šįkart Roberto Mazanio smūgis galva skriejo pro šalį.

34-ąją minutę progą susikūrė ir sūduviečiai – Dariušas Stankevičius turėjo galimybę smūgiui ir pykštelėjo į Vytauto Černiausko ginamus vartus, kuris komandą nuo rimtesnių nemalonumų išgelbėjo.

Antroji susitikimo dalis startavo pavojinga aikštės šeimininkų standartine situacija – J. Sarpongas perdavimu surado R. Mazanį, kuris pataikė tiesiai į vartininką G. Zenkevičių. Po kelių akimirkų Artiomas Fiodorovas atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, o R. Mazanis šį kartą vos nenukreipė kamuolio jau į savų vartų tinklą.

73-iąją rungtynių minutę stipriu smūgiu varžovų vartininką nuginkluoti pabandė A. Fiodorovas, tačiau panevėžiečius išgelbėjo sėkmingas V. Černiausko žaidimas.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Sūduvos“ ekipai pergalę išplėšti galėjo Nikolajus Solodovnikovas, bet išniręs prieš V. Černiauską kamuolio į vartų tinklą nepasiuntė.

Dar taškeliu taupyklę papildę marijampoliečiai su 26 taškais pasivijo aštuntoje vietoje esantį Vilniaus rajono „TransINVEST“, o panevėžiečiai su 25 taškais – dešimti.