13 round / May 25 , Telšiai
14 round / May 30 , Kaunas
14 round / May 31 , Telšiai
14 round / May 31 , Raudondvaris
14 round / Jun 01 , Marijampolė
14 round / Jun 01 , Šiauliai
Tiesiogiai 15 round / Jun 13 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 round / Jun 13 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 15 round / Jun 13 20:15 , Telšiai
Tiesiogiai 15 round / Jun 14 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 15 round / Jun 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 16 round / Jun 19 19:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 16 round / Jun 19 19:30 , Panevėžys
Tiesiogiai 16 round / Jun 19 20:00 , Vilnius
2025-04-12 | 6 round Dariaus ir Girėno stadionas | Referee: Kęstutis Bartuškevičius | Spectators: 6675

6-ajame „TOPsport A lygos“ ture daugiau nei 6000 futbolo sirgalių išvydo lygiąsias 0:0 tarp „Kauno Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, ramiai kontroliavę kamuolį, rezgę pozicines atakas ir atlikę aštresnius perdavimus iš kraštų į baudos aikštelę.

Vaizdas aikštėje kiek pasikeitė, kai 15-ąją minutę Žygimantas Baltrūnas po gero Steve’o Lawsono perdavimo atliko smūgį kaire koja. 27-ąją minutę po greitos marijampoliečių atakos dar vieną smūgį nuo 16-os metrų linijos atliko Nauris Petkevičius.

Šeimininkai dar turėjo progą išsiveržti į priekį, kai gero perdavimo sulaukė Dejanas Georgijevičius, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo marijampoliečių vartų sargas Ignas Plūkas. Toliau sekė kovingas futbolas – žaliai balti atliko aštresnius perdavimus, tačiau iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos įvarčių pelnyti nepavyko nė vienai ekipai.

Antrasis kėlinys prasidėjo gana ramiai ir pirmasis pavojingesnis epizodas įvyko tik 54-ąją minutę, kuomet Gratas Sirgėdas po standartinės situacijos pasiuntė pavojingą kamuolį į baudos aikštelę – šis sudrebino virpstą.

61-ąją minutę žalgiriečiai dar kartą patikrino I. Plūko įgūdžius, kai Amine’as Benchaibas atliko smūgį pažeme į apatinį vartų kampą. Kiek vėliau po kampinio vartininkas vėl buvo priverstas gaudyti kamuolį.

Aktyviai gynyboje žaidę ir laukę savo šanso kontratakose marijampoliečiai 78-ąją minutę sugebėjo pelnyti įvartį, tačiau jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį 84-ąją minutę po kampinio, tačiau Vilius Armanavičius smūgiu galva pataikė į virpstą.

Atkaklios rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis, po kurių „Sūduva“ su 13 taškų liko antra, o „Kauno Žalgiris“ su 9 taškais užima 6-ąją poziciją.

Dejan Georgijevič
11'
First half end
49'
Žygimantas Baltrūnas
Temur Čogadze
(Fabien Ourega)
57'
Romualdas Jansonas
(Dejan Georgijevič)
57'
60'
Maksym Pyrogov
(Nojus Lukšys)
75'
Lucky Tom
(Sidy Sanokho)
75'
Amar Haidara
(Kota Sakurai)
75'
Frankline Tangiri
(Nauris Petkevičius)
Vilius Armanavičius
(Fedor Černych)
81'
Ernestas Burdzilauskas
(Amine Benchaib)
81'
Nosa Edokpolor
89'
89'
Linas Zingertas
(Dariuš Stankevičius)
Match end
61%
Ball possession
39%
11
Goal attempts
7
3
Shots on goal
2
8
Shots off goal
5
98
Attacks
54
60
Dangerous attacks
37
9
Corner kicks
0