Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
2024-10-06 | 32 turas Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 418

„TOPsport A lygos“ 32-asis turas finišavo atkaklia akistata Marijampolėje. Vietos „Sūduva“ bei Vilniaus rajono „TransINVEST“ pasidalino po tašką – 0:0.

Pirmame kėlinyje aikštėje buvo daug kovos, komandos grėsmingų epizodų gausa neišsiskyrė. Po Henrique Devenso smūgio Giedrius Zenkevičius, tačiau šis atsimušė nuo skersinio ir atšoko greta vartų linijos.

Darbo turėjo „TransINVEST“ ekipos vartininkas Stefanas Čupičius: serbas atrėmė Motiejaus Burbos bei Henry Uzochukwu bandymus.

Po pertraukos komandos toliau skyrė nemažą dėmesį gynybai bei atkarpomis perimdavo iniciatyvą. Aktyviai žaidusio Chidera Henry Nwoga iš toli spirtą kamuolį sugavo G. Zenkevičius, sykį sėkmingai arti savo vartų sužaidė Tautvydas Burdzilauskas.

Marijampolės ekipa mačo pabaigoje buvo aktyvesnė, tačiau svečiai blokavo kelias atakas, o vartų sargas S. Čupičius nuslopino porą oponentų bandymų smūgiuoti galva.

Po 32-ojo turo abi komandos savo kraityje turi po 33 taškus bei užima 8-ąją bei 9-ąją pozicijas.