Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-09-15 | 30 turas Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 730

Centrinės 30-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės vyko Gargžduose, kur susitiko „Bangos“ ir „Panevėžio“ ekipos. Charakterį pademonstravę svečiai perlaužė rungtynes ir iškovojo svarbią pergalę rezultatu 3:2 (2:1).

Savojo žaidimo šiame sezone nerandantys Lietuvos čempionai ir vėl nesėkmingai pradėjo rungtynes. Įspūdingu šūviu iš toli aikštės šeimininkus į priekį 10-ąją minutę išvedė Konstantinas Šulcas.

Panevėžiečiai pirmoje pirmojo kėlinio dalyje nieko pavojingo nesukūrė. Atliko keletą perdavimų į baudos aikštelę, tačiau joje užtikrintai kamuolį sugaudavo Mantas Bertašius.

22-ąją minutę puikiai ataką sukombinavo Gargždų „Bangos“ ekipa, o Cesinha buvo labai arti to, kad persvarą padvigubintų, tiesa, brazilo smūgis į tolimąjį vartų kampą sudrebino virpstą.

Po šešių minučių Jovanas Čadženovičius sulaukė tikslaus perdavimo iš krašto ir galva nukreipė kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą bei išlygino rezultatą.

Kėlinio pabaigoje Cheikhou Diengo smūgiuotą kamuolį atmušė M. Bertašius, bet pirmasis prie jo suskubo ir ekipą į priekį išvedė Ernestas Veliulis.

Antroje mačo dalyje persvarą įtvirtino svečiai iš Panevėžio – puiki kombinacija baigėsi tiksliu ispano Lucaso de Vegos smūgiu.

Gargždiškiai pačioje pagrindinio laiko pabaigoje sugrąžino intrigą – Natanas Žebrauskas atliko perdavimą į baudos aikštelę, po kurio pasižymėjo gynėjas Justinas Januševskis.

Pergalę iškovoję „Panevėžio“ futbolininkai su 28 taškais vis dar lieka paskutinėje vietoje, bet turi tik taškeliu mažiau nei artimiausi konkurentai, o „Banga“ su 37 taškais vis dar lieka ketvirta.