Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
2024-07-07 | 22 turas Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 480

22-ąjį „TOPsport A lygos“ turą užbaigė sunkiai pastaruoju metu taškus renkančių Marijampolės „Sūduvos“ ir Alytaus DFK „Dainava“ ekipų akistata. Atkakliose rungtynėse komandos sužaidė 0:0 ir pasidalino po tašką.

Jau pirmąją rungtynių minutę po Davoro Rakičiaus smūgio padirbėti buvo priverstas marijampoliečių vartininkas Giedrius Zenkevičius, o po kelių akimirkų tolimu bandymu atsakė sūduvietis Artiomas Fiodorovas.

Pirmajame kėlinyje nė vienai ekipai nepavyko perimti iniciatyvos aikštėje – kamuolį kiek ilgiau kontroliavo „Dainava“, tačiau abiejų komandų atakose labai trūko tikslumo. Vartininkai G. Zenkevičius ir Volodymyras Krynskis darbo beveik neturėjo.

Iškart po pertraukos pavojingą kontrataką sukūrė aikštės šeimininkai – Maksymas Pyrogovas atliko reidą į baudos aikštelę, kamuolį  perdavė po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Ernestui Burdzilauskui, kurio smūgį blokavo gynėjas.

61-ąją minutę po kampinio prie sūduviečių vartų kilo didelė sumaištis, kuri baigėsi Oskaro Lukošiūno galingu smūgiu greta virpsto. Po kelių minučių ir vėl standartinės padėties metu galva pavojingai smūgiavo D. Rakičius.

Pačioje rungtynių pabaigoje auksinę progą vėjais paleido Motiejaus Burbos perdavimo sulaukęs ir vienas prieš vartininką atsidūręs Augustas Dubickas. Po kelių akimirkų geroje situacijoje atsidūrė ir Linas Zingertas, tačiau jo smūgiui gerokai trūko stiprumo.

Po 22 rungtynių „Sūduva“ su 21 tašku lieka paskutinėje vietoje, o „Dainava“ – septinta.