Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
2024-07-06 | 22 turas Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 1000

22-ajame „TOPsport A lygos“ ture įvyko Žemaitijos derbis, tačiau įvarčių aistruoliai jame neišvydo – atkakli kova tarp Garždų „Bangos“ bei Telšių „Džiugo“ baigėsi lygiosiomis 0:0.

Ivanui Baturinui gaisrą prie savų vartų gesinti teko jau pirmąją dvikovos ataką, kai Gabrielis Fernandesas baudos aikštelėje surado Vilių Piliukaitį, 19-ąją minutę Eridanas Bagužas atsakė pavojingu akrobatiniu smūgiu.

Antroje kėlinio pusėje Mantas Bertašius savo ekipą apgynė nuo rikošeto, kitoje barikadų pusėje Matas Ramanauskas iš toli šovė šalia vartų, savųjų šansų neišnaudojo ir V. Piliukatis bei Pijus Srėbalius.

Po petraukos P. Srėbalius galva smūgiavo virš vartų, 61-ąją minutę pro kelis varžovus prasiveržęs Lukas Ankudinovas atliko stiprų tolimą bandymą, visgi, tikslo jis nepasiekė.

Susitikimui einant į pabaigą iš toli pykštelėjo ir Nino Noordanusas, jam pasižymėti nepavyko. Tuo tarpu debiutavęs Meinardas Mikulėnas turėjo itin gerą galimybę – pastarasis pasileido į priekį, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo M. Bertašius. Jau kitoje atakoje V. Piliukačio smūgį I. Baturinui apsunkino rikošetas, tačiau latvis pademonstravo gerą reakciją. Per pridėtą teisėjo laiką antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo L. Ankudinovas.

Po 22-ojo „TOPsport A lygos“ turo Davido Afonso kariauna savo sąskaitoje turi 27 taškus bei pavijo 5-oje vietoje esančius Saulės miesto atstovus, savo ruožtu, Andriaus Lipskio vadovaujama ekipa su 30 taškų žengia ketvirta.