2024-03-16 | 4 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 300

4-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Žemaitijoje, kur susigrūmė dvi aukšta nata sezoną pradėjusios ekipos. Vieninteliu įvarčio autoriumi tapęs Nino Noordanusas rezultatu 1:0 (1:0) Telšių „Džiugui“ nukalė pergalę akistatoje su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa.

22-ąją minutę grubi svečių klaida virto įvarčiu – Augustas Dubickas kamuolį siekė išmušti iš baudos aikštelės, tačiau į jį pataikyti sėkmingai nepavyko, tuo pasinaudojęs N. Noordanusas netrukdomas pelnė įvartį.

Vos po kelių minučių namų ekipoje įvyko itin nemalonus incidentas, kurio metu susižeidė Tomas Rapalavičius. Futbolininkas iš aikštės buvo išgabentas medikų automobiliu.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką Giedrius Zenkevičius turėjo tvarkytis su N. Noordanuso bandymu, Marius Paukštė sugavo Aleksandro Živanovičiaus galva smūgiuotą kamuolį.

Antrojo kėlinio pradžioje G. Zenkevičius turėjo padirbėti rimčiau, kadangi teko atremti itin pavojingą Sergijaus Kulynyčiaus smūgį galva. 74-ąją minutę Dariušas Stankevičius atliko bandymą iš toli, tiesa, kamuolys skriejo greta vartų, kiek vėliau tą pakartojo ir Eridanas Bagužas.

Nors marijampoliečiai kėlė nemažai kampinių, visgi, teko pripažinti varžovų pranašumą, po kurio Dovydo Lastausko kariauna lieka 3-ioje turnyro lentelės pozicijoje bei savo sąskaitoje turi 5 taškus. Savo ruožtu „Džiugas“ su 8 taškais bent jau laikinai rikiuojasi pirmas.