2024-03-10 | 2 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 1820

„TOPsport A lygos“ 2-ojo turo atomazgoje sirgaliai išvydo įspūdingą akistatą tarp Vilniaus „Žalgirio“ bei Marijampolės „Sūduvos“. Po itin atkaklios ir permainingos kovos komandos pasidalino po tašką – 3:3 (2:1).

Marijampoliečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes. 12-ąją minutę Artiomas Fiodorovas pasinaudojo neužtikrintu „Žalgirio“ vidurio gynėjų žaidimu ir stipriu smūgiu pelnė pirmą įvartį.

Vis dėlto po 12 minučių Vilius Stebrys grubiai suklydo – po Joelio Bopesu perdavimo nesugavo kamuolio ir šis atsidūrė vartų tinkle. Maža to, kėliniui artėjant į pabaigą po pakelto kampinio pasižymėjo Giedrius Matulevičius, po saugo smūgio galva kamuolys atsimušė į skersinį ir kirto vartų liniją.

„Sūduva“ nepasidavė ir antrame kėlinyje pati atsakė dviem įvarčiais. 58-ąją minutę A. Fiodorovo perdavimą įvarčiu pavertė Rokas Filipavičius, o 76-ąją minutę Aivarui Emsiui asistavo Ernestas Burdzilauskas. Tiesa, jau po 5 minučių svečiai neapsigynė nuo kampinio ir G. Matulevičius džiaugėsi dubliu.

Per likusį laiką iš rungtynių buvo pašalintas Marijampolės klubo vyr. treneris Dovydas Lastauskas, dviejų dėkingų galimybių neišnaudojo Liviu Antalis. Geriausias šansas priklausė Ovidijui Verbickui, tačiau saugas oponentų septintą pridėto laiko minutę į nokautą nepasiuntė.

Po 2-ojo turo žalgiriečiai turi 4 taškus, savo ruožtu, „Sūduvos“ kraityje – 2 taškai.