Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2023-11-03 | 35 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 400

„Optibet A lygoje“ trijų pralaimėjimų seriją pavyko nutraukti ir į 6-ąją vietą pakilti Gargždų „Bangai“.

Davido Afonso treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 35-ajame ture 1:0 (0:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje svečių gretose aktyvumu išsiskyrė saugas Artiomas Fiodorovas – nuo poros ukrainiečio smūgių apsigynė „Bangos“ vartininkas Mantas Bertašius.

Gargždų ekipoje pro šalį mušė Konstantinas Šulcas, arti tikslo buvo galva smūgiavęs Ignas Venckus.

Po pertraukos ilgą laiką abi komandos pavojingų epizodų nesukūrė, tačiau pergalingas įvartis buvo pelnytas 83-iąją minutę. Valdas Paulauskas baudos aikštelėje sustabdė kamuolį Viliui Piliukaičiui, kuris jį vienu lietimu pasiuntė į vartus. Marijampolės ekipa pradėjo žaisti aktyviau, tiesa, M. Bertašius rungtyniavo solidžiai.

„Banga“ su 36 taškais aplenkė tašku mažiau turinčius marijampoliečius bei pakilo į 6-ąją vietą.