Tiesiogiai 21 turas / Bir 29 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
2024-06-23 | 19 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 430

„TOPsport A lygoje“ FA „Šiauliai“ ir toliau išlieka neįveikiami Gargždų „Bangai“. Trečiame šio sezono tarpusavio susitikime, kuris vyko 19-ajame ture, įvarčių nebuvo pelnyta – 0:0.

Akistatos pradžioje savo meistriškumą demonstravo vartininkai. Mantas Bertašius atrėmė grėsmingą Domanto Šimkaus bandymą, savo ruožtu, Gustas Baliutavičius susitvarkė su Pijaus Srėbalius ataka.

„Banga“ dar ne sykį puolė pavojingai, kitoje aikštės pusėje M. Bertašius nuslopino Justo Petravičiaus prasiveržimą. G. Baliutavičius antrame kėlinyje išgelbėjo komandą po Valdo Paulausko smūgio.

Sekmadienio mače Saulės mieste po pusės metų pertraukos FA „Šiauliai“ marškinėlius vėl apsivilko Danielis Romanovskis.

Po 19-ojo turo „Banga“ su 23 taškais rikiuojasi penkta, šiauliečiai turi 3 taškais mažiau bei žengia aštunti.