Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-06-26 | 20 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 350

„TOPsport A lygoje“ kiek didesnį pagreitį įgavo Sauliaus Širmelio treniruojamas „Kauno Žalgiris“. 20-ajame ture kauniečiai 2:0 (1:0) įveikė Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

Pirmosiomis minutėmis žalgiriečiai galėjo išsiveržti į priekį – graži kombinacija baudos aikštelėje virto Filipo Dangubičiaus smūgiu į skersinį. Svečiai gana užtikrintai gynėsi, tačiau 41-ąją minutę savo pirmąjį įvartį Lietuvos čempionate praleido Ernestas Černiavskis – vartininką tolimu smūgiu nuginklavo Žanas Benedičičius.

Vilniaus rajono klubo padėtis dar labiau suprastėjo pirmojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis, kai už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas Arminas Čivilis.

Antrame kėlinyje E. Černiavskis atrėmė du grėsmingus F. Dangubičiaus smūgius, tačiau 74-ąją minutę po Artūro Dolžnikovo perdavimo savo progą realizavo Edvinas Kloniūnas.

Kauniečiai su 31 tašku įsitvirtino 3-ioje vietoje, „TransINVEST“ ekipa turi 19 taškų bei nusileido į 10-ąją poziciją.