Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-06-26 | 20 turas | Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 40

„TOPsport A lygos“ 20-ajame ture FA „Šiauliai“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos sužaidė lygiosiomis – komandos ir trečią kartą išsiskyrė taikiai. Mėlynai balti nerealizavo puikios progos akistatos pabaigoje bei sužaidė rezultatu 0:0.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau sėkmingai su savo užduotimis tvarkėsi šiauliečių vartų sargas Gustas Baliutavičius arba kamuoliai skriejo visai greta tikslo. Kitoje aikštės pusėje geros galimybės neišnaudojo šiaulietis Eligijus Jankauskas

Po pertraukos FA „Šiauliai“ vartininkas taip pat turėjo darbo, bet sykį jį išgelbėjo Davis Ikauniekas. Po varžovų pakelto kampinio ir smūgio galva latvis atmušė kamuolį būdamas ant vartų linijos.

Ketvirtą pridėto laiko minutę „Hegelmann“ ekipa turėjo nuostabią progą švęsti pergalę, visgi, Hugo Figueredo sukirto kamuolį į skersinį, o pakartotinis bandymas buvo netikslus.

Saulės miesto atstovai turi 21 tašką bei rikiuojasi aštunti, savo ruožtu, mėlynai balti žengia antri su 33 taškais.