Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-06-26 | 20 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 800

„TOPsport A lygoje“ prastesnę atkarpą savo sirgalių akivaizdoje nutraukė Alytaus DFK „Dainava“. 20-ajame ture dainaviečiai pirmieji praleido įvartį, bet likvidavo deficitą ir 3:1 (0:1) įveikė Telšių „Džiugą“.

Pirmąjį tikslų smūgį 27-ąją minutę atliko svečiai. Po pakelto kampinio Lukas Ankudinovas pamušė kamuolį link Nino Noordanuso ir „Džiugo“ puolimo lyderis smūgiavo preciziškai.

Vis dėlto antrame kėlinyje „TOPsport A lygoje“ debiutavęs 17-metis vartininkas Vykintas Gaudiešius su gynėjais kapituliavo. 54-ąją minutę kontratakos metu į priekį pabėgęs Aaronas Olugbogi surado baudos aikštelėje Stanislavą Sorokiną, kuris savo šansu pasinaudojo.

Po 5 minučių tas pats S. Sorokinas asistavo pirmą įvartį Lietuvos čempionate šiemet pelniusiam jaunam puolėjui Davorui Rakičiui. 78-ąją minutę „Dainavos“ pergalę įtvirtino Dmytro Mandryčenkos perdavimo sulaukęs Renatas Banevičius.

Ketverių nelaimėtų rungtynių seriją nutraukusi „Dainava“ su 24 taškais šoktelėjo į 5-ąją vietą, telšiškiai turi 26 taškus ir vis dar rikiuojasi ketvirti.