Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-06-26 | 20 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 630

„TOPsport A lygos“ lyderio Vilniaus „Žalgirio“ sąskaitoje – septintoji pergalė iš eilės. 20-ajame ture karštą dieną žalgiriečiai svečiuose 2:0 (0:0) nepaliko galimybių Gargždų „Bangai“.

3-iąją minutę Arpadas Tordai‘us ištaisė Jurijaus Kendyšo klaidą, kiek vėliau paplušėti Mantą Bertašių privertė Leandro Fernandesas. „Banga“ žaidė aktyviai – dar ne kartą svečių vartininkas turėjo sugauti varžovų spirtus kamuolius.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas Liviu Antalis pasiuntė kamuolį į virpstą, o į baudos aikštelę įsiveržęs Valdas Paulauskas nepataikė į tolimąjį vartų kampą. Abu įvarčius vilniečiai pelnė standartinių padėčių metu.

52-ąją bei 66-ąją minutėmis pakėlus kampinius, „Žalgirio“ žaidėjai laimėdavo oro dvikovas ir galiausiai pasižymėjo Meinardas Mikulėnas bei L. Antalis. Lietuviui tai buvo pirmasis sezono įvartis, rumunui – devintasis.

Paskutinę pridėto laiko minutę M. Bertašiaus klaida nepasinaudojo Arminas Hodžičius, kitoje aikštės pusėje standartinės padėties metu gargždiškiai buvo pasiuntę kamuolį į skersinį.

„Žalgiris“ dominuoja čempionate su 49 taškais, „Banga“ turi 23 taškus bei nusileido į 6-ąją poziciją.