Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-06-26 | 20 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 400

20-ajame „TOPsport A lygos“ ture Marijampolės futbolo arenoje susitiko „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ ekipos. Svečiai antrajame kėlinyje įrodė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 3:1 (1:0).

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis iš toli pykštelėjo atakuojantis panevėžiečių futbolininkas Jeffrey Sarpongas, tačiau sėkmingai sužaidė marijampolietis Giedrius Zenkevičius. Vėliau smūgiu galva atsakė Augustas Dubickas, tačiau į vartus nepataikė.

13-ąją susitikimo minutę krito pirmasis rungtynių įvartis – į tolimąjį vartų kampą tiksliai pataikė Nicolasas Gorobsovas.

Pirmojo kėlinio viduryje po Ernesto Burdzilausko perdavimo ir vėl pavojingai smūgiavo A. Dubickas, tiesa, ir vėl kamuolys skriejo greta virpsto. Prieš pat pertrauką laimę iš toli pabandė „Sūduvos“ naujokas Igoris Maksimovičius, tačiau kamuolį sugavo vartininkas Emilis Timburas.

Antrają susitikimo dalį aktyviau pradėjo „Sūduva“ – po Motiejaus Burbos tikslaus smūgio buvo užfiksuota nuošalė ir rezultatas liko nepakitęs.

58-ąją minutę puikią ataką surengė marijampoliečiai – po Henry Uzochukwu perdavimo į varžovų vartų tinklą kamuolį nukreipė E. Burdzilauskas.

Sūduviečių džiaugsmas ilgai netruko – po keturių minučių ir vėl panevėžiečius į priekį išvedė Sivertas Gussias.

Rungtynių pabaigoje prieš save antrą geltoną kortelę išvydo sūduviečių įvarčio autorius E. Burdzilauskas, o suklydęs G. Zenkevičius padovanojo „Panevėžiui“ trečiąjį įvartį, kurį pelnė S. Gussias.

Čempionai pakilo iš dugno ir su 21 tašku yra septinti, tašku mažiau turintys mariajmpoliečiai žengia devinti.