Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
2024-10-05 | 32 turas Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas

32-ajame „TOPsport A lygos“ ture Alytaus DFK „Dainava“ parbloškė dar praėjusią savaitę LFF taurę iškovojusią Gargždų „Bangą“. Jau nuo pirmų minučių aktyviai žaidę alytiškiai mačą laimėjo rezultatu 3:0 (2:0).

Pirmą pavojų sukūrė svečiai – po aukšto Gusto Zabitos perdavimo galva smūgiavo Dmytro Mandryčenko, kamuolį gaudė Mantas Bertašius. 25-ąją minutę įvartis krito į gargždiškių vartus, kai ilgo perdavimo iš Ode Abdullahi sulaukęs Davoras Rakičius smūgiu į dešinį vartų kampą nuginklavo varžovų vartų sargą.

36-ąją minutę rezultatą dzūkai padvigubino, kai po D. Mandryčnko perdavimo į baudos aikštelę gražiu smūgiu iš oro pasižymėjo Maksymas Maksymenko, netrukus Vilius Piliukaitis atsakė pavojingu momentu, bet kamuolį prie krūtinės spaudė Volodymyras Krynskis.

Antrojo kėlinio pradžioje Renatas Banevičius klaidino varžovą bei atliko smūgį į vartų plotą, Cesinha atsakė tuo pačiu, tačiau abu vartininkai su bandymais susitvarkė užtikrintai. M. Bertašius kamuolį iš vartų traukė ir trečią sykį, kai 63-iają minutę Artiomo Baftalovskio šūvis į vartų kampą buvo sėkmingas. 77-ąją minutę Alytaus ekipos vartininkas apsigynė nuo Vaido Magdušausko.

Po 32-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių „Dainava“ nutraukė pralaimėjimų seriją – jų sąskaitoje 36 taškai bei išlaikyta 6-oji pozicija, savo ruožtu, „Bangos“ futbolininkai su 40 taškų ir toliau žengia ketvirta.