Tiesiogiai 30 turas / Rug 14 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 30 turas / Rug 14 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 30 turas / Rug 14 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 30 turas / Rug 15 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 30 turas / Rug 15 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 17:00
2024-07-21 | 23 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 1500

„TOPsport A lygoje“ Alytaus DFK „Dainava“ namuose nepralaimi jau penkerių rungtynių iš eilės. 23-iajame ture dzūkai namuose 3:1 (1:1) palaužė Gargždų „Bangą“.

Mačą aktyviau pradėjo gargždiškiai – kartą darbo turėjo Volodymyras Krynskis, sykį Pijus Srėbalius mušė pro šalį.

Dainaviečiai išsiveržė į priekį 11-ąją minutę: Davoras Rakičius išprovokavo Manto Bertašiaus pražangą baudos aikštelėje – baudinį realizavo Stanislavas Sorokinas.

„Banga“ per pirmą kėlinį buvo nusipelniusi įvarčio – tą pavyko pasiekti 32-ąją minutę. Ignas Venckus atliko perdavimą Airesui Sousai ir portugalas pasižymėjo savo debiutiniame mače „Bangoje“.

Po pertraukos pranašesni buvo dainaviečiai. 49-ąją minutę S. Sorokinas pakėlė kampinį ir galva pirmą savo įvartį „TOPsport A lygoje“ pelnė Oskaras Lukošiūnas. „Dainava“ greitai buvo arti trečio įvarčio, bet sėkmingai žaidė M. Bertašius.

Alytaus klubo pranašumą įtvirtino varžovo klaida 72-ąją minutę pasinaudojęs po keitimo aikštėje pasirodęs Artiomas Baftalovskis. Savo ruožtu „Banga“ galėjo sušvelninti deficitą, bet Roberto Vėževičiaus smūgis sudrebino vartų konstrukciją.

„Dainava“ su 28 taškais pakilo į 5-ąją vietą, gargždiškiai turi 27 taškus bei rikiuojasi septinti.