Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 07 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 18 turas / Lie 12 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 19 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 20 17:00 , Širvintos
2024-06-29 | 21 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 200

21-ąjį „TOPsport A lygos“ turą atidarė „Panevėžio“ ir Gargždų „Bangos“ dvikova. Pergalę minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) šventė gargždiškiai.

Susitikimą aktyviau pradėjo pirmąsias dvejas tarpusavio akistatas laimėjusi „Banga“ – Valdo Paulausko smūgiuotą kamuolį sugavo Emilis Timburas, o Viliaus Piliukaičio smūgis praskriejo greta virpsto.

14-ąją minutę įspūdingą šūvį iš toli atliko praėjusiose rungtynėse dublį pelnęs Sivertas Gussias, tačiau kamuolys sudrebino virpstą. Po kelių akimirkų iš geros progos į vartus nepataikė Robertas Mazanis. Kėlinio viduryje Lino Klimavičiaus smūgiuotas kamuolys galva skriejo greta vartų.

Geriausią šansą pačioje kėlinio pabaigoje susikūrė gargždiškiai, tiesa, vienas prieš vartininką iššokęs V. Paulauskas įvarčio pelnyti nesugebėjo.

Dar vieną progą per arbitro kompensuotą laiką susikūrusi „Banga“ jos neiššvaistė. Po V. Piliukaičio perdavimo iš krašto kamuolį į viršutinį vartų kampą nukreipė Matas Ramanauskas.

Antrajame kėlinyje panevėžiečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau atakose gerokai trūko tikslumo ir kurti progas prie varžovų vartų visiškai nesisekė.

Pavojingesnę ataką aikštės šeimininkai surengė tik 78-ąją minutę, tačiau po keitimo pasirodęs Nojus Lukšys į vartus nepataikė, Federico Palacioso smūgis taip pat skriejo pro šalį.

Pergalę iškovojusi „Banga“ su 26 taškais pasivijo ketvirtoje vietoje įsitaisiusį Telšių „Džiugą“, o dar vieną pralaimėjimą šiame sezone patyręs „Panevėžys“ – septintas.