Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2024-05-17 | 14 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas

„TOPsport A lygoje“ revanšą už pirmame rate patirtą nesėkmę pasiekė Marijampolės „Sūduva“. 14-ojo turo starte marijampoliečiai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje kiek aštriau atakavo svečiai. Pavojingą Maksymo Pyrogovo smūgį turėjo atremti Volodymyras Krynskis, kiek vėliau vartininkas sugavo tautiečio Artiomo Fiodorovo spirtą kamuolį.

Kitoje aikštės pusėje Giedrius Zenkevičius sykį susitvarkė su Artiomo Baftalovskio bandymu. Po pertraukos „Sūduva“ smogė netikėtu ginklu: 58-ąją minutę Ernestas Burdzilauskas galva pamušė kamuolį link Augusto Dubicko ir šis jį galingai iš toli pasiuntė į vartus.

A. Dubickui tai buvo pirmasis įvartis „TOPsport A lygoje“.

„Dainava“ ne sykį gana pavojingai atakavo po pakeltų kampinių, antrojo kėlinio viduryje strategas Sergejus Kuznecovas metė į kovą du tvirtus puolėjus. 87-ąją minutę taip pat standartinės padėties metu į vartus apmaudžiai nepataikė Glibas Gračiovas.

Abi komandos turi po 16 taškų ir rikiuojasi turnyro lentelės viduryje.