Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 04 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
2024-05-17 | 14 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas

„TOPsport A lygoje“ revanšą už pirmame rate patirtą nesėkmę pasiekė Marijampolės „Sūduva“. 14-ojo turo starte marijampoliečiai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje kiek aštriau atakavo svečiai. Pavojingą Maksymo Pyrogovo smūgį turėjo atremti Volodymyras Krynskis, kiek vėliau vartininkas sugavo tautiečio Artiomo Fiodorovo spirtą kamuolį.

Kitoje aikštės pusėje Giedrius Zenkevičius sykį susitvarkė su Artiomo Baftalovskio bandymu. Po pertraukos „Sūduva“ smogė netikėtu ginklu: 58-ąją minutę Ernestas Burdzilauskas galva pamušė kamuolį link Augusto Dubicko ir šis jį galingai iš toli pasiuntė į vartus.

A. Dubickui tai buvo pirmasis įvartis „TOPsport A lygoje“.

„Dainava“ ne sykį gana pavojingai atakavo po pakeltų kampinių, antrojo kėlinio viduryje strategas Sergejus Kuznecovas metė į kovą du tvirtus puolėjus. 87-ąją minutę taip pat standartinės padėties metu į vartus apmaudžiai nepataikė Glibas Gračiovas.

Abi komandos turi po 16 taškų ir rikiuojasi turnyro lentelės viduryje.