Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2024-05-01 | 12 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 972

„TOPsport A lygoje“ dar sykį charakterį pademonstravo kovingoji Gargždų „Banga“. 12-ajame ture gargždiškiai likvidavo poros įvarčių deficitą ir su Vilniaus „Žalgiriu“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1).

Rungtynės svečiams prasidėjo nesėkmingai. 8-ąją minutę Jurijus Kendyšas atliko tolimą perdavimą į priekį, o nuo varžovo pabėgęs Giedrius Matulevičius suklaidino vartininką ir pelnė įvartį.

Pirmame kėlinyje abiejų ekipų vartų sargai turėjo tvarkytis su šūviais iš tolimos distancijos. „Banga“ galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet J. Kendyšas spėjo išmušti kamuolį nuo vartų linijos.

56-ąją minutę vilniečiai surengė gražią ataką – po Liviu Antalio perdavimo pasižymėjo Paulius Golubickas. „Žalgiris“ galėjo dar labiau įtvirtinti pranašumą, bet nerealizavo gerų galimybių.

Savo ruožtu „Banga“ 80-ąją minutę atkūrė intrigą – Antonio Lara nukreipė kamuolį į vartų tinklą po Arpado Tordai‘aus atremto smūgio. Maža to, penktą pridėto laiko minutę iš dešiniojo krašto perdavimą atlikęs Cesinha džiaugėsi išlyginamuoju įvarčiu.

„Bangos“ gretose šiame sezone debiutavo 17-metis Matas Ambrazaitis, taip pat gargždiškiai nutraukė net 15 pralaimėjimų seriją tarpusavio mačuose.

Davido Afonso kariauna su 15 taškų žengia penkta, „Žalgiris“ turi 27 taškus ir toliau užtikrintai pirmauja.