Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2023-10-21 | 34 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 150

LFF Kauno treniruočių centro stadione susitiko Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Panevėžio“ ekipos.

34-ajame „Optibet A lygos“ ture „Panevėžys“ iškovojo tašką, kuris tapo auksiniu. Susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 0:0.

Pirmoje mačo dalyje po rinktinių pertraukos į aikštę žengusios ekipos kovojo, tačiau sunkiai kūrė pavojingus momentus prie varžovų vartų.

Mėlynai balti atliko keletą aštrių perdavimų į baudos aikštelę ir tolimais smūgiais patikrino Vytauto Černiausko budrumą. „Panevėžio“ gretose kėliniui artėjant link pabaigos pavojingą smūgį greta virpsto atliko Sebastianas Rinconas.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai – galva virš vartų smūgiavo Kasparas Dubra, o Jovano Čadženovičiaus smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas.

Paskutinę progą rungtynėse jau per arbitro kompensuotą laiką turėjo Michaelas Thuique, tačiau jo bandymas skriejo virš vartų, o po kelių akimirkų Giedriaus Matulevičiaus smūgiuotą kamuolį sugavo V. Černiauskas.

„Hegelmann“ ekipa po šių lygiųjų sąskaitoje turi 56 taškus bei žengia trečia. Tašką iškovojęs „Panevėžys“ – naujasis Lietuvos futbolo karalius.