Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
2023-08-26 | 28 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 800

Į pergalingas vėžes „Optibet A lygoje“ po trijų nelaimėtų mačų sugrįžo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa.

28-ojo turo dvikovoje svečiuose Andriaus Skerlos treniruojama komanda 2:1 (0:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje alytiškiai žaidė aktyviai – Ernestas Stočkūnas smūgiavo pro šalį, vėliau E. Stočkūno bandymą atrėmė Vincentas Šarkauskas. Dainaviečių gretose du kartus arti įvarčio buvo Filipas Dangubičius, po kroato smūgių kamuolys atsimušė į virpstą.

Po pertraukos mėlynai balti surengė sėkmingą spurtą. 48-ąją minutę pirmą įvartį šiemet pelnė Nauris Petkevičius, po dviejų minučių taikliai smūgiavo rezultatyvų perdavimą prieš tai atlikęs Patrickas Popescu – jam tai buvo 7-asis taiklus smūgis.

Mačui artėjant į pabaigą svečiai skyrė daugiau dėmesio gynybai ir „Dainava“ tuo pasinaudojo. 87-ąją minutę po Gusto Zabitos perdavimo pasižymėjo Dmytro Mandryčenka.

Paskutinėmis minutėmis dainaviečiai atliko šturmą, savo ruožtu, Thompsonas Gavi nepataikė į tuščius vartus, kai Airidas Mickevičius buvo nubėgęs į varžovų baudos aikštelę pakelto kampinio metu.

42 taškus turinti „Hegelmann“ ekipa lieka ketvirta, dainaviečiai su 26 taškais nepakilo iš 8-osios vietos.