2023-04-24 | 10 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 420

Saulėtą pirmadienio vakarą Panevėžyje buvo sužaistas paskutinis „Optibet A lygos“ 10-ojo turo mačas, kuriame svečiai iš Gargždų testavo pirmenybių lyderius.

„Panevėžys“ Gargždų „Bangai“ nepralaimi jau šeštus metus, o šis kartas išskirtinis nebuvo – namų šeimininkai rezultatu 2:0 (1:0) šventė dar vieną pergalę.

Pirmąją rungtynių progą susikūrė svečiai – po gero komandos draugo perdavimo prieš vartininką atsidūrė Karolis Žebrauskas, bet šioje situacijoje puikiai sužaidė priešininkų vartininkas. Vos po kelių momentų po pakelto kampinio „Banga“ turėjo dar vieną progą ir Vytautas Černiauskas vėl apsigynė.

„Panevėžys“ per pirmąją kėlinio pusę kėlė nemažai kampinių, tačiau didelio pavojaus Mantui Bertašiui jie nekėlė. Pasižymėti galimybę turėjo Jeffrey Sarpongas, bet iš gana aštraus kampo smūgiavęs saugas į vartų plotą nepataikė.

34-ąją minutę po gero Pijaus Širvio perdavimo tarp dviejų varžovų atsidūręs Ariagneris Smithas nuginklavo Mantą Bertašių bei išvedė savo ekipą į priekį.

65-ąją dvikovos minutę iš gilumos perdavimą gavęs Karolis Laukžemis bandė perkelti vartus palikusį V. Černiauską, tačiau kamuolys atsitrenkė į skersinį, o tai buvo viena iš pavojingiausių „Bangos“ progų šioje dvikovoje.

Rezultatą 72-ąją minutę padvigubino Linas Klimavičius, kuris po puikaus J.  Sarpongo pakelto kampinio kamuolį galva pasiuntė į vartų tinklą.  Vidurio gynėjas šiame sezone pasižymėjo jau 4-ąjį sykį.

Rezultatas pasibaigus rungtynėms nepakito, o „Panevėžys“ į savo sąskaitą įsirašė 8-ąją pergalę šiais metais. Pastarieji su 26 taškais toliau išlieka lyderio vaidmenyje bei nuo artimiausių persekiotojų šiek tiek atsiplėšė, tuo tarpu „Banga“ savo kraityje turi 7 taškus bei rikiuojasi devinta.