2023-03-04 | 1 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 260

Naująjį „Optibet A lygos“ sezoną smagiomis nuotaikomis pradėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai.

Marijampolėje vykusiame 1-ojo turo namų mače mėlynai balti 3:0 (1:0) patiesė Alytaus DFK „Dainava“ ekipą.

Per pirmas 45 minutes aistruoliai pamatė apylygį žaidimą bei nedaug aštrių atakų. Sykį Vincento Šarkausko ginamiems vartams pagrasino Hugo Figueredo ir pirmasis brazilo smūgis buvo atremtas, tačiau vėliau, 40-ąją minutę, jam dėkingai atšoko kamuolys, kuris netrukus po galingo šūvio suspurdėjo vartų tinkle.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hegelmann“ ekipa užtikrintai kontroliavo situaciją bei padvigubino pranašumą. 54-ąją minutę Didis Lutumba-Pitah prasiveržė arčiau vartų bei surado Luaną Silvą – brazilas taikliai mušė kaire koja.

Andriaus Skerlos kariauna kiek atleido vadeles ir vos už tai nebuvo nubausta. Po pakelto kampinio Martyno Vasiliausko smūgį atrėmė Tomas Švedkauskas, o Kazeemo Aderounmu spirtas kamuolys atsimušė į virpstą.

Dainaviečiai neišnaudojo dar poros gerų galimybių ir 87-ąją minutę praleido trečią įvartį – po D. Lutumba-Pitah perdavimo pasižymėjo dubliu džiaugęsis H. Figueredo.