2022-06-21 | 16 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 150

Antradienį „Optibet A lygoje“ startavo 16-asis turas. Pirmosiose rungtynėse Kauno raj. „Hegelmann“ du kartus pirmavo prieš Marijampolės „Sūduvą“, bet susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:0).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atsargiai ir daugiau užsiėmė vartų žvalgyba. Visgi vėliau kiek didesnę iniciatyvą atakuojant demonstravo marijampoliečiai, kurie nevengė paspausti varžovų jų aikštės pusėje, bet didesnių galimybių įmušti nesusikūrė.

Po pertraukos aikštėje sėkmingai startavo „Hegelmann“ futbolininkai, kurie jau po 40 sekundžių pelnė įvartį. Kontratakoje Alexas Souza įsmuko į baudos aikštelę ir atliko perdavimą atsidengusiam Augustinui Klimavičiui, kuris vienu lietimu realizavo gautą galimybę.

„Sūduva“ sugrįžo į žaidimą ir išlygino rezultatą 69 minutę. Po aštraus Marko Benetos perdavimo į baudos aikštelę Saidas Hamuličius smeigė tikslų smūgį galva. Olandas įmušė jau šeštą įvartį šiame sezone.

Visgi jau po kelių minučių kauniečiai atstatė status quo. Po išmesto kamuolio iš už šoninės linijos, jis baudos aikštelėje patogiai nukrito A. Souzai, o brazilas savo šansą išnaudojo efektyviai.

85 minutę Miguelio Moreiros auklėtiniai dar kartą išlygino rezultatą. Po gero Levano Mačarašvilio perdavimo į vartus tiksliai smūgiavo Aleksandras Živanovičius. S. Hamuličius po kelių minučių galėjo išplėšti pergalę „Sūduvai“, bet jo smūgiuotas kamuolys sudrebino skersinį.