Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
2023-08-05 | 25 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 100

25-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynės įvyko sostinėje, kur ginklus surėmė Vilniaus „Riteriai“ bei Gargždų „Banga“.

Antrame kėlinyje aštriai žaidusi namų ekipa taip ir nepasižymėjo, o likus mažumoje teko pripažinti minimalų svečių pranašumą – gargždiškiai šventė pergalę rezultatu 1:0 (1:0).

Pirmąjį pavojingą smūgį į vartų plotą atliko svečiai – 17-ąją minutę kraštu prasiveržęs Vilius Piliukaitis smūgiavo į vartininką bei uždirbo kampinį, po kurio kamuolys atiteko Dovydui Norvilui, pastarasis fantastišku smūgiu iš toli nuginklavo varžovų vartininką.

Vos po kelių momentų „Banga“ Armanto Vitkausko saugomiems vartams grasino dar sykį, kai po pakelto kampinio Ze Eduardo laimėjo oro dvikovą, o tai leido Konstantinui Šulcui atlikti porą bandymų pasižymėti, tačiau nė vienas iš jų tikslo nepasiekė.

27-ąją minutę pavojingą atsaką surengė ir vilniečiai, kai perdavimo sulaukęs Colinas Odutayo neišnaudojo savosios progos, pataisyti šūvį bandė Haris Handžičius, tačiau jam kamuolio per Mantą Bertašių perkelti nepavyko. Kitame epizode tas pats H. Handžičius krūtine atmetė kamuolį Mindaugui Grigaravičiui, pastarojo smūgis praskriejo virš skersinio.

Antrąjį kėlinį „Riteriai“ pradėjo aštriau, o po 65-ąją minutę pakelto M. Grigaravičius kampinio, Nojaus Stankevičiaus bandymą pasižymėti galva sustabdė puikiai sužaidęs M. Bertašius.

A. Vitkauskas antroje rungtynių pusėje paplušėti turėjo 84-ąją minutę, kai baudos smūgį atliko K. Šulčas. 88-ąją minutę po Cesinhos perdavimo pavojingai smūgiavo V. Piliukaitis, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų stačiakampio.

Jau per pridėtą teisėjo laiką po M. Grigaravičiaus pakelto kampinio galva smūgiavo Ebuka Onah, pastarojo smūgis vaisių nedavė.

Po pergalės 25-ajame ture „Banga“ su 26 taškais šoktelėjo į 6-ąją „Optibet A lygos“ poziciją, tuo tarpu priešnuodžių nuo pralaimėjimų nerandantys „Riteriai“ sąskaitoje turi 15 taškų bei žengia dešimti.