Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 16:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 13:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 15:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 17:00 , Gargždai
2024-10-22 | 10 turas „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 250

Panevėžyje įvyko atidėtas 10-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kuriame vietos komanda sužaidė lygiosiomis su svečiais iš Žemaitijos. Beveik visą mačą mažumoje žaidęs „Panevėžys“ namuose nepralaimėjo bei pasidalino po tašką su Telšių „Džiugu“ – dvikova baigėsi rezultatu 0:0.

Namų ekipa jau 5-ąją minutę prarado Roką Rasimavičių, kuris nutraukė pavojingą varžovų ataką bei prieš save išvydo tiesioginę raudoną kortelę. Visgi, pirmąjį rimtesnį pavojų svečiai kūrė sužaidus beveik pusvalandį, kai po Joaquimo Domingoso pakelto kampinio galva tiesiai į Vytautą Černiauską smūgiavo Sergijus Kulynyčius. Lucas de Vega kitoje barikadų pusėję atsakė tolimu bandymu.

Kėlinio pabaigoje J. Domingosas bei Dominykas Kubilinskas tikrino V. Černiausko meistriškumą smūgiais iš už baudos aikštelės prieigų, tačiau kamuolys vartų tinkle taip ir neatsidūrė. Portugalas varžovų vartininką padirbėti privertė ir 53-iąją minutę, kai šis atliko tolimą bei stiprų šūvį.

Per likusį laiką Nino Noordanusas sykį kėlė pavojų, V. Černiauskas atrėmė Meinardo Mikulėno smūgį galva, kiek vėliau puolėjo iš Nyderlandų dar kartą kaire koja spirtas kamuolys skriejo šalia stačiakampio.

Po sužaistų atidėtų 10-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių „Panevėžys“ su 37 taškais lieka 6-oje turnyro lentelės pozicijoje, savo ruožtu, „Džiugas“ yra surinkęs 33 taškus bei laipteliu žemyn pastūmėjo tiek pat taškų turinčią Marijampolės „Sūduvą“.