Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
2024-10-01 | 27 turas „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 300

Atidėtos 27-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės buvo sužaistos Panevėžyje, kur vietos komanda pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą – susitikimas baigėsi rezultatu 2:1 (1:0) šeimininkų naudai.

Kėlinys klostėsi gan ramiai iki 25-osios minutės, kai Kasparas Dubra po Lucaso de Vegos perdavimo kamuolį galva nukreipė į vartų tinklą. 35-ąją minutę svečiai klydo prie savų vartų, varžovą apšvarinęs Cheikhou Diengas paskutinę akimirką buvo sustabdytas, netrukus blokuotas Pavle Radunovičiaus bandymas.

Kėlinio pabaigoje įvyko nemalonus incidentas, kai prasižengęs bei pats traumą patyręs Aleksandras Levšinas aikštę paliko klupčiodamas. Rungtynių negalėjusį tęsti žaidėją pakeitė komandos naujokas Žanas Flisas – pastarasis debiutavo Vilniaus rajono ekipoje.

Panevėžiečiai antrosios mačo pusės starte buvo rezultatyvūs, kai 47-ąją minutę P. Radunovičiaus stiprų smūgį atrėmė Stefanas Čupičius, o atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Domantas Vaičekauskas. Tiesa, rezultatas vos po kelių minučių vėl keitėsi – svečiams pavyko pasižymėti, įvarčio autoriumi tapo Henrique Devenso šūvį pataisęs Chidera Henry Nwoga.

65-ąją minutę P. Radunovičiaus bandymas buvo sustabdytas, Ch. Diengo smūgis po rikošeto skriejo visai šalia vartų, kiek vėliau Roberto Mazanio atsakas tikslo taip pat nepasiekė.

Po sužaistų atidėtų „TOPsport A lygos“ rungtynių turnyro lentelėje situacija dar labiau kaista – tiek „Panevėžys, tiek „TransINVEST“ savo sąskaitoje turi po 32 taškus, tiek pat yra surinkusi Marijampolės „Sūduva“ bei Telšių „Džiugas“, vos tašku daugiau turi Alytaus DFK „Dainava“.