Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 04 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
2024-09-27 | 24 turas LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 590

„TOPsport A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ atidėtose 24-ojo turo rungtynėse džiaugėsi dar vienu laimėjimu bei priartėjo prie titulo. Vilniečiai LFF stadione 3:1 (2:1) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusią Alytaus DFK „Dainava“.

Dainaviečiai daug skyrė dėmesio gynybai, tačiau pirmą įvartį praleido po pirmo oponentų pakelto kampinio. Joelis Bopesu atliko 11-ąjį rezultatyvų perdavimą, o taikliu smūgiu galva 10-ąją minutę pasižymėjo Jurijus Kendyšas.

Svečiai atsakė pora gana nepavojingų šūvių, tiesa, 27-ąją minutę buvo atstatyta pusiausvyra. Po Artiomo Baftalovskio perdavimo trečią įvartį per pastarąsias ketverias rungtynes pelnė Davoras Rakičius. Vis dėlto pirmą pridėto laiko minutę kamuolį į savo buvusios ekipos vartus iš arti pasiuntė Paulius Golubickas.

Po pertraukos svečiai išsiskyrė tik Ode Abdullahi grėsmingesne ataka, daug skirdami dėmesio gynybai. Vis dėlto 69-ąją minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto N. Petkovičius prie rezultatyvaus perdavimo pridėjo ir įvartį.

Paskutinio išpuolio metu žalgiriečiai galėjo pelnyti dar vieną įvartį, tačiau J. Bopesu spirtas kamuolys atsimušė į skersinį.

„Žalgiris“ su 67 taškais dar labiau įsitvirtino turnyro lentelės 1-oje vietoje, 33 taškus turintys dainaviečiai žengia šešti.