Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-09-14 | 30 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 999

30-ajame „TOPsport A lygos“ ture paskutinį šiais metais kartą ginklus tarpusavyje surėmė Alytaus DFK „Dainava“ bei Vilniaus rajono „TransINVEST“. Mariaus Stankevičiaus sugrįžimas į čempionatą tapo pergalingas – svečiai pergalę šventė rezultatu 1:0 (0:0).

Sužaidus trečdalį kėlinio, Renatas Banevičius tolimu stipriu smūgiu kamuolį siuntė virš vartų, Ignas Kaškelevičius vėliau atsakė netaikliu smūgiu pažeme. Laikui bėgant Henrique Devensas bei Ryonosuke Ohori žaidė pavojingai, visgi, Volodymyras Krynskis susitvarkė užtikrintai.

Sužaidus pusvalandį, R. Banevičius po pakelto kampinio atsidūrė dėkingoje situacijoje bei smūgiavo į vartus, tačiau kamuolį nuo vartų linijos išmušė svečių futbolininkas. 45-ąją minutę R. Banevičius dar sykį kūrė pavojų, kai kamuolys jam atšoko būnant šalia baudos aikštelės prieigų, tačiau jo šūvį atrėmė Stefanas Čupičius.

55-ąją minutę Stanislavas Sorokinas šovė šalia vartų, kitoje atakoje po Gusto Zabitos perdavimo šalia stačiakampio skriejo ir Davoro Rakičiaus galva smūgiuotas kamuolys, kiek vėliau dar vieną serbo smūgį galva stabdė S. Čupičius.

74-ąją minutę įvartis krito į dzūkų vartus, kai po Chideros Henry Nwoga perdavimo taikliai į savo buvusios komandos vartus smūgiavo H. Devensas. Netrukus bandymą atliko ir Misaki Sato, bet kamuolys skriejo tiesiai į vartų sargą. 82-ąją minutę iš toli šovė Ode Abdullahi, įvarčiu jam išsiskirti nepavyko. Per pridėtą teisėjo laiką Ch. Henry Nwoga atsidūrė vienas prieš vartus, tačiau jis nebuvo taiklus.

Sužaidus 30-ojo turo rungtynes, dainaviečiai su 33 taškais išliks 6-oje turnyro lentelės pozicijoje, geltonai mėlyną aprangą dėvinti ekipa su 28 taškais rikiuojasi devinta.