Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 07 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 18 turas / Lie 12 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 19 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 20 17:00 , Širvintos
2024-06-30 | 21 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 1000

„TOPsport A lygoje“ septynerių nelaimėtų rungtynių seriją pavyko nutraukti Telšių „Džiugui“. 21-ajame ture namuose telšiškiai 1:0 (0:0) nugalėjo į paskutinę vietą nusileidusią Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmoji mačo pusė aistruolių grėsmingais epizodais nepalepino. Kėliniui artėjant į pabaigą Nino Noordanusas atliko du gana pavojingus smūgius, tačiau vartininkas Giedrius Zenkevičius abu kartus sugavo kamuolį.

Legionierius iš Nyderlandų ir toliau buvo aktyvus: puolėjas dar kartą privertė paplušėti G. Zenkevičių, o po jo perdavimo gero šanso neišnaudojo baudos aikštelėje atsidūręs Eridanas Bagužas.

Esminis mačo momentas įvyko 71-ąją minutę. Po keitimo aikštėje pasirodęs Christianas Bella išprovokavo Žygimanto Baltrūno pražangą baudos aikštelėje, o po VAR peržiūros gynėjui buvo skirta raudona kortelė. Po 5 minučių prie 11 metrų atžymos stojo N. Noordanusas, kuris savo šansu pasinaudojo.

80-ąją minutę E. Bagužas sulaukė galimybės smūgiuoti ir sudrebino vartų konstrukciją. Svečiai per visą mačą nieko grėsmingo nesukūrė – „Džiugas“ pelnytai nugalėjo.

Džiugiečiai su 29 taškais yra ketvirti, Marijampolės ekipa turi 20 taškų.