Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Bir 29 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
2024-06-16 | 17 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 1621

„TOPsport A lygos“ 17-asis turas finišavo Vilniuje – namuose „Žalgiris“ įveikė čempioną „Panevėžį“. Vladimiro Čeburino kariauna po atkaklios kovos pergalę pasiekė rezultatu 2:1 (1:0).

Pirmasis kėlinys buvo gana atviras ir tai buvo palanku vilniečiams. Liviu Antalis iš geros padėties pataikė į virpstą, pro šalį smūgiavo Adama Fofana.

19-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį: Jorisas Moutachy pasinaudojo laisve dešiniajame krašte ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur kamuolį į vartus pasiuntė Paulius Golubickas. Kiek vėliau saugas galėjo džiaugtis dubliu, bet „TOPsport A lygoje“ debiutavęs Danielis Bukelis sužaidė sėkmingai.

D. Bukelis taip pat atrėmė A. Fofana šūvį, dar du žalgiriečių bandymai skriejo arti tikslo. „Panevėžys“ ne sykį pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, bet Arpadui Tordai‘ui rimčiau nepagrasino.

Antrame kėlinyje komandos sukūrė mažiau grėsmingų momentų. Traumą patyrusį Noelį Mbo pakeitęs Sivertas Gussias smūgiavo į A. Tordai‘ų, o P. Golubicko pelnytas įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. 83-iąją minutę geros progos neišnaudojo Joelis Bopesu, kitoje aikštės pusėje Federico Palaciosas nerealizavo dėkingiausio „Panevėžio“ momento.

Per pridėtą laiką krito įvarčiai: kontratakos metu po P. Golubicko perdavimo septintą sykį šiemet pasižymėjo J. Bopesu, tiesa, po trijų minučių rezultatą sušvelnino po keitimo aikštėje pasirodęs 19-metis Nojus Lukšys.

Vilniečiai su 40 taškų pirmauja turnyro lentelėje, „Panevėžys“ turi 15 taškų bei rikiuojasi devintas.