Tiesiogiai 21 turas / Bir 29 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
2024-05-25 | 15 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 350

Dar viena 15-ojo „TOPsport A lygos“ turo akistata įvyko Aukštaitijos sostinėje, kur ginklus surėmė „Panevėžys“ ir „Kauno Žalgiris“. Visgi, santykių ekipos neišsiaiškino – dvikova baigėsi rezultatu 0:0.

10-ąją minutę suklydo Edvinas Kloniūnas, tuo pasinaudojęs Federico Palaciosas smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys drebino stačiakampį.  35-ąją minutę Jermaine'as Hyltonas atliko perdavimą Filipui Dangubičiui, tačiau pastarasis, atsidūręs geroje situacijoje, kamuolio nesukontroliavo. Kėlinio pabaigoje Noelis Mbo smūgiavo galva, kamuolys tikslo nepasiekė.

Antrojo kėlinio starte Matiasas Rale surado Aldayrą Hernandezą, jo smūgį galva sustabė Tomas Švedkauskas. Kiek vėliau po pakelto kampinio vartininkas apsigynė nuo F. Dangubičiaus šūvio.

69-ąją minutę kauniečiai standartinės situacijos metu kamuolį įžaidė, Artūro Dolžnikovo smūgis skriejo šalia vartų. Kitoje aikštės pusėje Ernestas Veliulis taip pat atsakė netaikliu bandymu iš aštraus kampo.

78-ąją minutę Davidas Martinas Anane atliko perdavimą į baudos aikštelę, J. Hyltonas galėjo pasižymėti, bet kamuolio nepasiekė. 85-ąją minutę T. Švedkauskas savo ekipą išgelbėjo dar sykį – jis atrėmė itin pavojingą A. Dolžnikovo šūvį.

Jau per pridėtą teisėjo laiką baudos smūgį atliko Nemanja Bosančičius, visgi, kamuolys drebino vartų konstrukciją.

Sužaidus 15-ojo turo rungtynes, kauniečiai savo sąskaitoje turi 20 taškų bei rikiuojasi ketvirti, panevėžiečiai su 12 taškų užima paskutinę turnyro lentelės poziciją.