Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2023-09-16 | 22 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 180

Po rinktinių pertraukos į „Optibet A lygos“ kovas sėkmingai sugrįžo čempionato lyderis „Panevėžys“.

Atkeltose 22-ojo turo rungtynėse Aukštaitijos sostinės komanda rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko sukurti pavojingų epizodų. Svečiai pasižymėjo tolimais smūgiais, marijampoliečių gretose gana aktyvus buvo Oyinlola Kayode.

Pirmosiomis minutėmis dėl patirtos traumos buvo pakeistas Marijampolės klubo saugas Ernestas Burdzilauskas.

48-ąją minutę „Panevėžys“ pelnė pergalingą įvartį. Standartinės padėties metu po Jeffrey Sarpongo perdavimo galva tiksliai smūgiavo Pijus Širvys.

Svečiai galėjo įtvirtinti savo pranašumą, bet kartą į kamuolį nepataikė P. Širvys, Nikos Kačaravos bandymą nuo vartų linijos atmušė Žygimantas Baltrūnas. Kitoje aikštės pusėje Vytautas Černiauskas atrėmė Maksymo Pyrohovo smūgį.

Panevėžiečiai čempionate pirmauja su 74 taškais, Marijampolės ekipa turi 28 taškus ir rikiuojasi aštunta.