2023-08-27 | 28 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 650

Dar vienerios 28-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynės įvyko Panevėžyje, kur namų ekipa nugalėjo svečius iš Gargždų.

„Panevėžys“ pergalę prieš varžovus šventė rezultatu 2:0 (1:0), o tai reiškia, jog Gargždų „Banga“ iš Gino Lettieri kariaunos šiame sezone neatėmė nė vieno taško.

Pirmąją gerą galimybę pasižymėti turėjo namų ekipos futbolininkai – 15-ąją minutę Markas Beneta kamuolį pasiuntė Sebastianui Rinconui, pastarasis smūgiavo šalia vartų, kiek vėliau po Karolio Toleikio perdavimo smūgiu į vartininką atsakė ir Ignas Venckus.

Sužaidus kiek mažiau nei pusvalandį, svečiai prasižengė savo baudos aikštelėje, šią klaidą įvarčiu nuo 11 metrų atžymos pavertė S. Rinconas.

Nors pirmoje susitikimo pusėje svečiai šaudė šalia vartų, antrąjį kėlinį gargždiškiai pradėjo pavojingu bandymu, tačiau Pijaus Srėbaliaus šūvis buvo blokuotas. Laikui tiksint komandos daug progų nesusikūrė, 75-ąją minutę iš toli smūgiuoti pabandė Mantas Petrikas, tačiau Vytautui Černiauskui problemų tai nesukėlė.

Puikiu debiutu išsiskyrė „Panevėžio“ naujokas Nika Kačarava – po keitimo pasirodęs puolėjas vos per kelias minutes išprovokavo Carloso Eduardo pražangą baudos aikštelėje bei pats realizavo baudinį.

Po pergalės „Panevėžys“ su 68 taškais rikiuojasi pirmas, savo ruožtu, „Banga“ savo sąskaitoje turi 27 taškus bei žengia 7-oje „Optibet A lygos“ pozicijoje.