Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2023-08-11 | 26 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 300

Antrą svarbią pergalę „Optibet A lygoje“ iš eilės į savo sąskaitą įsirašė Marijampolės „Sūduva“.

Dovydo Lastausko treniruojama ekipa 26-ojo turo akistatoje namuose 1:0 (0:0) įveikė šiemet dar neįveiktą Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje abi komandos rungtyniavo atsargiai – nebuvo užfiksuota nė vieno pavojingo epizodo. Dėl traumos mačo nebaigė „Bangos“ legionierius iš Portugalijos Goncalo Vieira.

Po pertraukos šeimininkai žaidė pranašiau ir pasiekė savo tikslą. Standartinės padėties metu 59-ąją minutę Oleksijus Zbunis pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kuris palietė Carlosą Eduardo ir suspurdėjo vartų tinkle.

Kiek vėliau žaidimą pagyvinusio Oyinlola Kayode spirtą kamuolį atmušė Ričardas Šveikauskas, svečiai atsakė tik Roberto Vėževičiaus smūgiu į vartų plotą.

Marijampoliečiai su 25 taškais žengia aštunti, „Banga“ rikiuojasi šešta bei turi 26 taškus.