Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2023-06-25 | 19 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 900

Dar vienerios „Optibet A lygos“ 19-ojo turo rungtynės buvo sužaistos Gargžduose, kur vietos komanda savų sirgalių akivaizdoje priėmė lygos lyderius.

Išvykoje žaidęs „Panevėžys“ minimaliu skirtumu nugalėjo Gargždų „Bangą“ – rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 (1:0).

Rungtynių pradžioje gargždiškiai turėjo puikią progą – Karolis Žebrauskas kamuolį paliko Viliui Piliukaičiui, tačiau šūvis skriejo į vartų konstrukciją, smūgį apsunkino Matijus Remeikis. Kiek vėliau į artimąjį vartų kampą smūgiavo Ariagneris Smithas, bet jam pasižymėti nepavyko.

Pirmasis smūgis į vartų plotą tapo įvarčiu, kai po Chafiko Tigroudja perdavimo kamuolį 44-ąją minutę į tolimąjį vartų kampą pasiuntė A. Smithas. Po kelių epizodų Mantą Bertašių patikrino ir Jeffrey Sarpongas, bet šį kartą vartininkas žaidė užtikrintai.

63-iąją minutę šūvį iš už baudos aikštelės atliko M. Remeikis, tačiau įspūdingą šuolį atlikęs varžovų vartininkas kamuolį fiksavo savo rankose.

Vėliau pavojus kilo ir prie Vytauto Černiausko ginamo stačiakampio – po pakelto kampinio kamuolys atšoko komandos naujokui Konstantinui Šulcui, tačiau stiprus smūgis nebuvo tikslus.

Po sužaistų „Optibet A lygos“ 19-ojo turo rungtynių „Panevėžys“ pirmauja turėdamas 46 taškus, tuo tarpu pralaimėjimą patyrusi „Banga“ savo kraityje turi 19 taškų bei rikiuojasi septinta.