2023-05-12 | 13 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 200

„Optibet A lygos“ 13-asis turas prasidėjo Kauno rajono „Hegelmann“ bei FA „Šiauliai“ dvikova, kurioje žiūrovai išvydo rezultatyvias rungtynes.

Varžovų šturmą atlaikę šiauliečiai atkakliame mače palaužė namų ekipą bei rezultatu 3:2 (2:2) iškovojo svarbią pergalę.

16-ąją minutę savo aikštės pusėje suklydusi „Hegelmann“ ekipa kamuolį traukė iš vartų tinklo – Eligijaus Jankausko pažeme atliktas smūgis nuginklavo varžovų vartų sargą.

33-iąją minutę E. Jankauskas atliko puikų perdavimą Oleksijui Ščebetunui, tačiau pastarasis kamuolio nepasiekė ir kamuolys vartų stačiakampyje neatsidūrė. Vos po kelių epizodų šiauliečiai į vartus smūgiavo dar kartą, bet šį sykį Tomas Švedkauskas neklydo.

Kėlinio pabaigoje prasidėjo įvarčių lietus: rezultatą 42-ąją minutę išlygino Thompsonas Gavi, kuris stipriu smūgiu kaire koja kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų kampą.

Namų ekipos fanai ilgai džiaugtis negalėjo, kadangi jau kitą minutę svečius į priekį išvedė Danielis Romanovskis, kuris po rikošeto prie varžovų vartų smūgiu galva pasižymėjo taikliu smūgiu.

Pirmame kėlinyje tai nebuvo viskas: paskutinę pagrindinio laiko minutę krito dar vienas įvartis – dvikovą su varžovu baudos aikštelėje laimėjęs Th. Gavi ore esantį kamuolį nukreipė į vartų stačiakampį bei pelnė dublį.

Praėjus kiek daugiau nei 10 minučių nuo antrojo kėlinio pradžios, „Šiauliai“ trečią kartą išsiveržė į priekį, kai kamuolį pro varžovą gražiai prasimetęs E. Jankauskas taip pat pasižymėjo dubliu.

74-ąją rungtynių minutę rezultatą dar labiau padidinti galėjo Saulės miesto atstovai, tačiau po komandos draugo perdavimo prieš vartus tykojęs O. Ščebetunas kamuolio ir vėl nepasiekė.

Rungtynėms einant į pabaigą dviejų kauniečių įvarčių autorius Th. Gavi atliko gerą šūvį iš toli, visgi, kamuolys prašvilpė virš vartų.

Mačo pabaigoje „Hegelmann“ futbolininkai kėlė daug kampinių, tačiau varžovų šturmą atlaikę šiauliečiai iškovojo pergalę, po kurios pastarieji su 30 taškų ir toliau išlieki antri.

Savo ruožtu Andriaus Skerlos auklėtiniai savo sąskaitoje turi perpus mažiau taškų bei žengia penktoje „Optibet A lygos“ pozicijoje.