2023-05-02 | 12 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 200

Antradienį Telšiuose prasidėjo 12-asis „Optibet A lygos“ turas, kur Telšių „Džiugas“ į savo sąskaitą įsirašė 3 taškus.

Kauno rajono „Hegelmann“ šturmą atlaikę žemaičiai savo sirgaliams rezultatu 2:0 (1:0) padovanojo antrąją pergalę šiais metais.

Nors iki įvarčio šiek tiek aktyvesni buvo svečiai, pasižymėti pavyko „Džiugo“ futbolininkams – 14-ąją rungtynių minutę prieš Tomą Švedkauską po gero Juozo Lubo perdavimo atsidūręs Motiejus Burba pelnė savo pirmąjį sezono įvartį.

Po praleisto įvarčio „Hegelmann“ kamuolį kontroliavo ilgiau, kėlė kelis kampinius bei bandė kurti atakas, tačiau  gerai rungtyniavęs Tomas Rapalavičius ir visa Telšių ekipos gynyba užkirto kelią galimoms grėsmėms.

51-ąją minutę rezultatą išlyginti puikią progą turėjo kamuolio iš F. Dangubičiaus sulaukęs Lazaras Sajčičius, tačiau net ir po rikošeto Marius Paukštė apgynė savo vartus.

Į greitą kontrataką išbėgę namų komandos futbolininkai pelnė antrąjį dvikovos įvartį – po gero Aldairo Ferreiros perdavimo link vartų pasileidęs Viniciusas Ribeiro nuginklavo T. Švedkauską.

Vos po kelių epizodų rezultatą sušvelninti galėjo svečiai, kai po kampinio galva smūgiavo vienas iš „Hegelmann“ futbolininkų, bet savo meistriškumą ir vėl pademonstravo M. Paukštė.

Antrame kėlinyje mėlynai balti ilgai šturmavo telšiškių vartus, tačiau puikios gynybos kauniečiai taip ir nepralaužė.

Po šios pergalės „Džiugas“, bent jau kol kas, aplenkė Gargždų „Bangą“ bei su 8 taškais rikiuojasi devintas, tuo tarpu nesėkmę patyręs „Hegelmann“ klubas su 15 surinktų taškų lieka penktas.