2023-04-30 | 11 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Rolandas Adžgauskas | Žiūrovai: 620

11-asis „Optibet A lygos“  turas finišavo Gargžduose, kur namų ekipa nusileido svečiams iš sostinės.

Paskutiniame turo mače Marko Miličkovičiaus dublis Vilniaus „Žalgiriui“ rezultatu 2:0 (0:0) leido švęsti pergalę prieš namuose dar vieną nesėkmę patyrusią Gargždų „Bangą“.

Vos pirmomis rungtynių minutėmis į priekį galėję išsiveržti žalgiriečiai to nepadarė – pirmąjį kartą varžovo smūgį veidu sugėrė Mantas Bertašius. Po kelių epizodų į vartus smūgiavo Mathiasas Oyewusi, tačiau riedantį link vartų kamuolį išmušė vienas iš namų ekipos žaidėjų.

15-ąją minutę Žalgiris“ turėjo dar vieną galimybę pasižymėti – Adama Fofana kamuolį galva perdavė M. Oyewusiui, bet pastarojo smūgis nebuvo itin stiprus, todėl kamuolį savo rankose fiksavo varžovų vartininkas.

Vilniečiai pirmoje rungtynių dalyje daug sykių į vartus smūgiavo iš toli, o geriausią tokį bandymą atliko Ovidijus Verbickas, tačiau M. Bertašius ir vėl tvarkėsi puikiai.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu tolimu smūgiu, kurį išorine pėdos dalimi atliko O. Verbickas, kamuolys dar kartą prašvilpė šalia vartų.

Pirmąjį smūgį į priešininkų komandos vartus 58-ąją minutę atliko Robertas Vėževičius, kuris „Bangos“ ekipoje buvo labiausiai pastebimas žaidėjas.

Nuostabią galimybę pasižymėti turėjo jau ne pirmą kartą pavojų prie varžovų vartų kuriantis M. Oyewusi, kuris smūgį iš arti atliko po gero Yukiyoshi Karashimos perdavimo. Visgi, bandymas buvo nesėkmingas.

73-iąją minutę „Žalgiris“ pelnė pirmąjį savo įvartį –  baudos aikštelėje prieš M. Oyewusi prasižengęs Sigitas Urbys vilniečiams suteikė šansą pasižymėti nuo 11 metrų atžymos, o šia proga pasinaudojo po keitimo pasirodęs Marko Miličkovičius.

Po dešimties minučių tas pats M. Miličkovičius rungtynėse padėjo tašką, kai po gero Jurijaus Kendyšo perdavimo prieš vartininką atsidūręs pelnė dublį.

Po 11-ojo „Optibet A lygos“ turo „Banga“ su 7 taškais išlieka devinta, tuo tarpu žaliai balti po šios pergalės savo kraityje turi 23 taškus bei toliau rikiuojasi treti.