2023-03-18 | 4 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 250

Į „Optibet A lygą“ sugrįžusi Alytaus DFK „Dainava“ rinktinių pertrauką pasitinka puikios nuotaikos.

Marijampolėje vykusiame 4-ojo turo susitikime dainaviečiai likvidavo įvarčio deficitą ir 2:1 (0:1) įveikė Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje „Banga“ išsiveržė į priekį. 21-ąją minutę po Dovydo Norvilo perdavimo taikliai vienu lietimu smūgiavęs Karolis Laukžemis pasižymėjo pirmu įvarčiu šiemet.

Vis dėlto Davidui Afonso teko atlikti priverstinį keitimą ir pakeisti dar vieną traumą patyrusį vidurio gynėją – savo pasirodymą baigė Ričardas Šveikauskas.

Po pertraukos situacija aikštėje visiškai pasikeitė – dainaviečiai perėmė iniciatyvą. Nors pavojingų epizodų sukurti nepavyko, tačiau didelis spaudimas davė vaisių 69-ąją minutę, kai po pakelto kampinio įvartį pelnė latvis Klavas Kramenas.

Galiausiai „Dainava“ pasiekė savo: 83-iąją minutę kelių perdavimų kombinacija buvo įprasminta aktyviai žaidusio Aarono Olugbogi smūgiu pažeme iš maždaug 16 metrų.

Po šios pergalės Alytaus klubas su 7 taškais įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės pusėje, „Banga“ turi 3 taškus.