2023-03-14 | 3 turas | Šiaulių „Gytarių“ stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 185

Penktasis kartas nemelavo – FA „Šiauliai“ pirmą sykį „Optibet A lygoje“ nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

3-iojo turo starte Mindaugo Čepo treniruojama komanda namuose 3:1 (1:0) įveikė antrą pralaimėjimą patyrusius mėlynai baltus.

Per pirmas 45 minutes iniciatyva gana akivaizdžiai priklausė šeimininkams. 18-ąją minutę Danielio Romanovskio spirtą kamuolį prieš save atmušė Tomas Švedkauskas, tačiau Mantas Kuklys iš puikios padėties nepataikė į vartus.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje FA „Šiauliai“ buvo itin aktyvūs. D. Romanovskis smūgiavo greta tikslo, savo ruožtu, Eligijus Jankauskas sukirto kamuolį į skersinį, o 36-ąją minutę buvo pelnytas pirmasis įvartis.

Oleksijus Ščebetunas galva atmetė kamuolį D. Romanovskiui, kuris taikliai smūgiavo iš arti. Netrukus mėlynai balti turėjo gerą šansą, bet Klaudijaus Upsto smūgį atrėmė Lukas Paukštė.

Antrojo kėlinio startas svečiams visiškai nesusiklostė: 49-ąją minutę nesėkmingai išmušus kamuolį T. Švedkauskui, D. Romanovskis atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur tiksliai mušė O. Ščebetunas. Maža to, po trijų minučių puikiai baudos smūgį išpildė Deividas Šešplaukis.

54-ąją minutę po Viliaus Armalo smūgio galva standartinės padėties metu kamuolys atsimušė į skersinį ir jį į vartus nukreipė Filipas Dangubičius. Vis tik tai buvo viskas, ką svečiams Šiauliuose pavyko nuveikti.

Saulės miesto atstovai su 7 taškais pakilo į turnyro lentelės viršūnę, Kauno rajono klubas lieka su 3 taškais.