2022-08-14 | 22 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 900

Sekmadienį finišavo 22-asis „Optibet A lygos“ turas. Jį kulminavusioje dvikovoje Gargždų „Banga“ ir Marijampolės „Sūduva“ padovanojo nemažai gražių epizodų, bet sužaidė lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo apylygė kova. Pirmieji pavojų prie varžovų vartų sukūrė gargždiškiai – jau penktą minutę Shogo Yoshikawa kontratakoje atsidūrė priešais vartus, tačiau jam pristigo kokybiškumo užbaigiant ataką.

13 minutę pirmą rimtą galimybę turėjo ir „Sūduva“. Standartinėje situacijoje Nicolas Taravelis iš kelių metrų smūgiavo į vartininką Mantą Bertašių, kuris atmušė kamuolį, o netrukus galutinai neutralizavo pavojų.

Vėliau kelių minučių atkarpoje abi komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. „Bangos“ gretose Renanas Paulino akrobatišku smūgiu baudos aikštelėje nepataikė į vartus, o kitame aikštės gale Xabi Auzmendi nieko netrukdomas iš artimo atstumo smūgiavo virš vartų.

Po pertraukos pavojingų progų kiek apmažėjo, tačiau „Sūduva“ buvo kiek aštresnė savo atakose. 64 minutę suvalkiečiai turėjo auksinę progą įmušti, kai arbitras skyrė vienuolikos metrų baudos smūgį už žaidimą ranka baudos aikštelėje. Visgi šioje situacijoje puikiai sužaidė M. Bertašius, atrėmęs Kule Mbombo šūvį į kairįjį vartų kampą.

„Banga“ taip pat turėjo puikią progą iškovoti pergalę 79 minutę. Gražioje komandinėje atakoje baudos aikštės epicentre daug erdvės turėjo Sh. Yoshikawa, bet jo smūgiuotą kamuolį atmušė Tomas Švedkauskas. Rungtynės baigėsi lygiosiomis.

„Sūduva“ (36 tšk.) po šio rezultato toliau rikiuojasi penkta. „Banga“ (29 tšk.) žengia aštunta.