2022-04-27 | 10 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 350

Puolime po truputį įsbėgėjanti vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ „Optibet A lygoje“ džiaugėsi antruoju laimėjimu iš eilės ir pakilo į 5-ąją vietą.

Sūduviečiai savo sirgalių akivaizoje 10-ojo turo susitikime 2:0 (0:0) įveikė į 6-ąją poziciją nusileidusius FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje „Sūduvos“ pranašumas buvo labai akivaizdus. Šeimininkai beveik visą laiką praleido varžovų aikštės pusėje, tačiau itin pavojingų situacijų nesukūrė.

21-ąją minutę šiauliečiai surengė vienintelį aštresnį išpuolį per pirmą mačo valandą – Simonas Paulius smūgiavo pro šalį. Savo ruožtu „Sūduva“ pasižymėjo Giedriaus Matulevičiaus smūgiu į tolimąjį vartų kampą, kai kamuolys pataikė į skersinio bei virpsto sandūrą.

Antrojo kėlinio pradžioje po Saido Hamuličiaus reido ir perdavimo Kule Mbombo smūgiavo visiškai greta virpsto, 55-ąją minutę – po Olivier Rommenso perdavimo S. Hamuličius mušė galva, bet kamuolys atsimušė į virpstą.

Ledus „Sūduvai“ pavyko pralaužti 57-ąją minutę: puikūs Vaido Slavicko ir Xabi Auzmendi perdavimai virto trečiuoju K. Mbombo įvarčiu šiemet. Po šio epizodo šiauliečiai tapo aktyvesni atakoje – metus į kovą Deividą Dovydaitį, buvo sukurta gera proga – Eligijus Jankauskas sukirto kamuolį į virpstą.

Kiek vėliau pavojingą Simono Pauliaus smūgį atrėmė Tomas Švedkauskas, tačiau 84-ąją minutę mačo nugalėtojas tapo aiškus. Po Jevgeno Protasovo smūgio kamuolį į savo vartus nukreipė Rokas Lekiatas.

Marijampoliečiai po šio lamėjimo turi 13 taškų, o Šiaulių ekipa 2 taškais mažiau.