2022-04-10 | 7 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 360

„Optibet A lygoje“ tęsiasi nesėkmingas Marijampolės „Sūduvos“ rungtynių ruožas. 7-ajame ture Lietuvos vicečempionai namuose pralaimėjo Kauno raj. „Hegelmann“ 0:1 (0:0).

Į dvikovą su nukraujavusia sudėtimi atvykusi „Sūduva“ susidūrė su dar didesnėmis problemomis per pirmąjį pusvalandį. Iš pradžių traumą patyrė vienas iš kertinių komandos žaidėjų Olivier Rommensas, o vėliau rungtynių tęsti nebegalėjo ir Tomislavas Gomeltas.

Visgi šie praradimai marijampoliečių neišmušė iš vėžių ir jie aktyviai rezgė atakas. 13 minutę pirmasis pavojus kilo prie „Hegelmann“ vartų, kai Saidas Hamuličius atliko aštrų perdavimą šalia vartų, o vartininkas Ignas Plūkas nesugraibė atskriejančio kamuolio. Tačiau šeimininkai nespėjo tuo pasinaudoti.

Į aikštę po keitimo žengęs Jevgenas Protasovas taip pat kėlė nemažai problemų svečiams savo žaidimu atakos krašte. Po vieno iš jo perdavimo, apie 20 m. nuo vartų atsilaisvinęs Ernestas Burdzilauskas smūgiavo šalia virpsto.

Kauniečiams pirmajame kėlinyje pavojingų progų sukurti nepavyko, tačiau po pertraukos jie sugebėjo pralaužti ledus ir išsiveržti į priekį. 55 minutę Yukiyoshi Karashima nieko netrukdomas iš kairiojo krašto prasiveržė į patogią smūgiui zoną už baudos aikštelės ir įspūdingu šūviu surado kamuoliui vietą tolimajame vartų kampe.

Po įmušto įvarčio abi komandos neatidavė iniciatyvos ir siekė įmušti. 79 minutę Thompsonas Gavi pavojingai smūgiavo į vartus, bet T. Švedkauskas smūgį blokavo. Kitame aikštės gale „Sūduvos“ gynėjas Povilas Leimonas beveik puikiai išpildė standartinę situaciją laimėdamas dvikovą „antrajame aukšte“, bet galva smūgiavo tiesiai į vartininką.

Rungtynės baigėsi „Hegelmann“ (16 tšk.) pergale, kuri leido Andriaus Skerlos auklėtiniams sutvirtinti savo antrąją vietą turnyro lentelėje ir toliau kvėpuoti į nugarą lyderiams. Penkerių rungtynių iš eilės nelaimėjusi „Sūduva“ (6 tšk.) turi tenkintis septinta pozicija.