2022-03-06 | 1 turas | Šiaulių „Gytarių“ stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 580

Futbolo akademijos „Šiauliai“ komanda jau debiutiniame „Optibet A lygos“ mače atidarė taškų sąskaitą.

1-ojo turo susitikime namuose Saulės miesto atstovai atsilaikė ir sužaidė lygiosiomis su Marijampolės „Sūduva“ – 0:0.

Pirmoji mačo pusė dideliu pavojingų momentų skaičiumi neišsiskyrė. Geriausia situacija priklausė šiauliečiams, kai Nicolas Taravelis apmaudžiai vos nenukreipė kamuolio į savo vartus – prancūzą išgelbėjo kamuolį nuo pat vartų linijos efektingai išmušęs Justinas Januševskis.

„Sūduva“ sykį turėjo gerą galimybę, kai baudos aikštelėje suklydo Lukas Paukštė. Vis tik Olivier Rommensui kamuolio sustabdyti nepavyko ir L. Paukštė ištaisė savo klaidą.

Svečiams teko atlikti priverstinį keitimą – vietoje mačo negalėjusio tęsti Kule Mbombo pasirodė Levanas Mačarašvillis.

Antrame kėlinyje komandos apsikeitė tolimais smūgiais, tačiau jie vartininkams itin didelių rūpesčių nesukėlė. Šiaulių komandos strategas Mindaugas Čepas vėliau suteikė šansą pasirodyti po ilgos pertraukos į „Optibet A lygą“ sugrįžusiam Davidui Aršakianui bei 39-erių Algiui Jankauskui.

Per pridėtą laiką buvo nemažai veiksmo: Simonas Urbys klastingu smūgiu sudrebino vartų konstrukciją, o trečią pridėto laiko minutę po D. Aršakiano perdavimo kamuolį į „Sūduvos“ vartus nukreipė Ernestas Pilypas, tiesa, buvo užfiksuota nuošalė.